درباره ی وبسایت یوپی:

وبسایت یوپی با بهره گیری از اخرین تکنولوژی های پردازش داده و با تلاش متخصصان تراز اول کشور، با هدف خدمت به شما عزیزان در جهت رفع نیازهای شما در سریع ترین زمان ممکن ایجاد شده است . با گسترش جوامع انسانی، دامنه ی نیازهای انسان نیز گسترده تر میشود. نیاز به امکانات بیشتر، نیاز به وسایل متفاوت ، نیاز به خوراک و پوشاک ، نیاز به خدمات، نیاز به کار ، نیاز به یادگیری و و و، زمان در دنیای امروزی از اهمیت خواستی برخوردار است ، سرعت زندگی ها افزایش یافته و متعاقبا زمان کمتری برای رفع نیازهای انسان موجود میباشد.

به همین علت یوپی بزرگترین مرکز رفع نیاز کشور را راه اندازی کرده است.شما عزیزان میتوانید نیازهای خود را از قبیل نیاز به خودرو ، نیاز به ملک ، نیاز به خدمات پزشکی ، نیاز به کتاب و هرنوع نیازی دیگری را که با قوانین سایت مغایرت ندارند ثبت کرده و در کمترین زمان ممکن آنها را برطرف کنید.

جهت آشنایی هرچه بیشتر با نحوه ی کار با سایت یوپی ، به فیلم آموزشی زیر و توضیحات پس از آن توجه فرمایید.

با سلام

به فیلم آموزشی طریقه ی استفاده از سایت توجه فرمایید

وب سایت "یوپی" در جهت رفع نیازهای شما عزیزان طراحی شده است

با ثبت نیازهای خود در هر زمینه ای در این سایت

پیشنهادات بسیار عالی و مناسبی از طرف شرکت های معتبر و افراد واجد شرایط دریافت خواهید کرد

پیشنهاد میدهیم برای استفاده ی هرجه راحت تر با امکانات بیشتر اپلیکیشن "یوپی" را با کمک لینک در قسمت راست و بالای صفحه دانلود کنید

قسمت مشابه شکل زیر

5050

قبل از شروع هرکاری بهتر است ابتدا ثبت نام کنید

گزینه ی ثبت نام در نوار بالای صفحه را فشار دهید

مطابق رنگ سبز زیر

ثبت نام به دو طریق ممکن می باشد

گزینه ی مورد نظر را انتخاب کنید

فیلد های مربوط به فرم ثبت نام مربوطه باز می شود

بعداز پر کردن تمام فیلد ها، با فشار دادن کلید ثبت ، در صورت تایید اطلاعات یک حساب کاربری برای شما ایجاد می شود

ثبت

برای ثبت نیاز خود کلید ثبت درخواست موجود در بالای صفحه ی اصلی را فشار دهید

ثبت در خواست(نیاز)

سپس لیستی از کتگوری ها برای برطرف کردن نیاز فعلی شما ظاهر می شود

ملک یابی

یادگیری

درمانی

نقلیه

کتاب یار

خدمات

کاریابی

ابزار آلات

کتگوری مورد نظر خود را انتخاب کنید

فرم ثبت نیاز را پرکنید

منتظر بمانید به زودی پیشنهاده ای فوق العاده ای در یافت خواهید کرد

آموزش کار با وبسایت یوپی:

ثبت نام:

قبل از شروع هرکاری بهتر است ثبت نام کنید ، در غیر اینصورت قادر نخواهید بود از امکانات سایت استفاده کنید.نگران نباشید ثبت نام رایگان و در زمانی کمتر از 30 ثانیه انجام خواهد شد.

برای ثبت نام ، کلید ثبت نام در قسمت راست نوار زرد رنگ بالای صفحه را کلیک کنید.مطابق شکل زیر :

ثبت نام به دو طریق مختلف انجام میشود ، 1- برای کاربران عادی 2- برای شرکت ها . گزینه ی مورد نظر را انتخاب کنید و پس از پر کردن فیلد های مربوطه و دریافت کد تایید شماره موبایل با مشخص کردن نام کاربری و رمز عبور ، مراحل ثبت نام تکمیل میشود.

ورود به حساب کاربری:

بس از ایحاد حساب کاربری و تکمیل مراحل ثبت نام اکنون در هر زمان قادر خواهید بود با وارد شدن به حساب کاربری خود از خدمات یوپی بهره مند شوید ،برای وارد شدن به حساب کاربری خود گزینه ی ورود کنار گزینه ی ثبت نام در تصویر توضیح داده شده در قسمت قبل را کلیک کرده و پس از وارد کردن نام کاربری و رمز عبور خود ، وارد حساب کاربری خود میشوید . اکنون میتوانید به راحتی از خدمات گسترده ی یوپی به راحتی و به طور رایگان بهره مند شوید..

ثبت درخواست(نیاز):

هدف اصلی ما در وبسایت یوپی رفع نیازهای روزانه ی شما در سریع ترین زمان ممکن می باشد ،با ثبت نیاز خود در یوپی به ما افتخار خواهید داد تا خدمتی کوچک در جهت رفع نیاز های روزانه ی شما در کمترین زمان و به بهترین و باصرفه ترین شکل انجام دهیم.برای ثبت نیاز خود کلید زرد رنگ ثبت نیاز در وسط صفحه ی اصلی را کلیک کنید

سپس لیستی از کتگوری ها نمایان میشود ، مطابق شکل زیر:

با انتخاب کتگوری مورد نظر فرمی در رابطه با همان کتگوری برای شما باز خواهد شد ، توجه داشته باشید که پر کردن هرچه دقیق تر این فرم سبب میشود پیشنهاد های دقیق تر و بهتری دریافت کنید و در نتیجه نیاز و درخواست شما سریع تر برطرف شود. پس از پر کردن فرم ثبت نیاز و ثبت آن،بعداز تایید نهایی و چنان چه اطلاعات وارد شده توسط شما صحیح باشد ، درخواست شما به صورت رایگان در پنجاه پنجاه نمایش داده مبشود.اکنون شما پیشنهادهای بسیار خوبی از طرف افراد مختلف دریافت خواهید کرد.

پیشنهاد های ارایه شده از طرف افراد گوناگون ، از طریق حساب کاربری شما به اطلاع شما خواهد رسید .شما میتوانید با برسی پیشنهادهای مختلف ، بهترین آنها را انتخاب کرده و به بهترین و راحت ترین شکل ممکن و با کمترین هزینه نیاز خود را برطرف کنید. ضمن اینکه در صورت هرگونه سوال و گرفتن جزییات بیشتر از پیشنهادات دریافتی ، ما امکان چت مستقیم از داخل یوپی با مخاطب مورد نظر را برای شما عزیزان به بهترین شکل ممکن فراهم کرده ایم.

لازم به ذکر است که در خواست هایی که بیشترین بازدید را داشته اند در صفحه ی اصلی سایت نمایش داده میشوند.

ثبت پیشنهاد:

همانطور که قادر به ثبت نیازهای خود در یوپی هستید ، قادر خواهید بود به نیازهای ثبت شده ی دیگر کاربران در صورت لزوم پیشنهاد دهید و به رفع نیاز دیگر هموطنان نیز کمک کنید.برای این کار و مشاهده ی نیاز های ثبت شده در یوپی ، بر روی گزینه ی نیاز های ثبت شده در قسمت مشکی رنگ سمت چپ بالای صفحه کلیک کنید ، مطابق شکل زیر:

سپس نقشه ی کل ایران و لیست تمام استانها برای شما نمایش داده میشود . شما میتوانید با انتخاب استان مورد نظر، نباز های ثبت شده ی مربوط به آن استان را مشاهده کنید و نسبت به ارایه ی پیشنهاد اقدام کنید.